Ar apyrankės vis dar populiarios?

Apyrankės – amžinai stilingos?

Apyrankė yra vienas iš tų papuošalų, kurie net ir praėjus keliems šimtams metų po jų atsiradimo yra vis dar naudojamas ir gajus aksesuaras. Moterys apyrankes mėgsta derinti prie drabužių, prie laikrodžių ar prie kitų apyrankių. Senovėje apyrankės būdavo gerokai paprastesnės – pagamintos iš natūralių medžiagų, jos susidėvėdavo greitai, būdavo nepatogios, gerai nesilaikydavo ant riešo arba buvo ypatingai sunku užsidėti. Bėgant metams ir viskam tobulėjant, apyrankės, kaip ir kiti papuošalai itin pasikeitė. Apyrankes moterims gamintojai kuria iš tūkstančių įvairiausių medžiagų, apdirba dešimtimis būdų, o formų, dydžių, spalvų galybė tiesiog akina, o įdomiausia tai, kad jos visos prieinamos vos kelių mygtuko paspaudimo atstumu, juk apyrankes galima įsigyti internetu. Apyrankės gali būti auksinės, sidabrinės (dažniausiai gaminamos 925 sidabro), pagamintos iš karoliukų, nerūdijančio juvelyrinio plieno, suvertos įvairiais skirtingais siūlais, virvelėmis. Apyrankės taip pat yra patogesnės – dabar galite jas užsidėti greitai (ypatingai magnetines), net ir nešiojant visą dieną ranka nepavargsta, o riešas neparaudonuoja nuo trinties, dažnai moterys net pamiršta, kad dėvi apyrankę. Kaip papuošalas, pati apyrankė retai tampa išraiškingu akcentu, dažniausiai tik papildo sukurtą individualų stilių, galbūt dėl šios priežasties ji niekada neišeina iš mados, juk ta pati apyrankė prie skirtingos aprangos ar kitų papuošalų atrodo skirtingai, o apyrankių sukuriama tūkstančiai skirtingų dizainų. Apyrankių populiarumas išlieka, tačiau yra kartais banguojantis, dažnai rinkoje atsiranda nauja mada, tam tikro dizaino apyrankės iššauna į populiarumo aukštumas, tačiau lygiai taip pat greitai ir nukrenta. Vienas iš geriausių pasirinkimų norint visuomet atrodyti tinkamai ir stilingai – rinktis paprastas, ne ypatingai iššaukiančias apyrankes, jos gražiai papildys Jūsų stilių ir nekris stipriai į akis, tokiu būdu niekada neprašausite. Apyrankė yra pakankamai universalus papuošalas, pavyzdžiui auksinė apyrankė dažniausiai tinka ir prie oficialesnių drabužių ir prie laisvalaikio aprangos, lygiai taip pat ir sidabrinė, na o apyrankės moterims iš karoliukų labiau tiks prie kasdienės, „paprastesnės“ aprangos, tačiau šiek tiek pasistengus galima puikiai pritaikyti karoliukus ir prie vakarinės suknelės ir aukštakulnių. Taigi, apyrankės dar tikrai neišeina iš mados ir bus naudojamos dar itin daugybę metų.

Gimtadienio dovanos moterims

Gimtadienio dovanos moterims

Artėjant savo mylimų žmonių gimtadienio šventei, neretai pradedame sukti galvą, ką gi jiems padovanoti. Jei ir tau kyla tokios problemos ir vis nesugalvoji ką padovanoti, turiu tau keletą patarimų. Pirmiausia gerai pagalvok, kokios gimtadienio dovanos tavo mylimas žmogus, mama, sesė ar draugė norėtų. Gal ji turi kokių mėgstamų užsiėmimų ar hobių? Gal kada užsiminė, ko norėtų sulaukti šia nuostabia proga? Jei tokių užuominų nėra, tuomet galite pagalvoti apie tai ką mėgsta kiekviena moteris. Manau daugelis sutiks, jog moterims niekada nebus per daug kvepalų, naujų drabužių bei aksesuarų.
Jei į galvą neateina jokios mintys dėl tinkamos gimtadienio dovanos, tuomet rankų darbo papuošalai gali būti puiki išeitis. Juk kiekviena moteris mėgsta puoštis, jei ne kas dieną, tai bent jau per šventes. Tai gali būti patys įvairiausi papuošalai: apyrankės, kaklo papuošalai, auskarai ar sagės. Papuošalus reikėtų rinktis atsižvelgiant į žmogaus stilių bei jo charakterį. Nedovanokite ekstravagantiškų papuošalų ramaus būdo moteriai ar minimalistinių papuošalų toms, kurios mėgsta masyvius papuošalus. Dar viena išeitis – papuošalai atsižvelgiant į jubiliato zodiako ženklą. Tai gali būti ypatingai gera dovana, kadangi akmenys iš kurių pagaminti papuošalai būna atrinkti atsižvelgiant būtent į konkretų zodiako ženklą. Tokie papuošalai padės atsiskleisti geriausioms žmogaus charakterio savybėms ir padės jaustis geriau. Jei vis tiek, neišrenkate gimtadienio dovanos, galite padovanoti dovanų kuponą, kad ir toje pačioje papuošalų parduotuvėje. Jūsų mylimas žmogus išsirinks būtent tai, ko jam reikia.
Gimtadienio dovanos tikrai neturi būti brangios. Svarbiausia dovanotos su meile! Tačiau svarbu nepamiršti ir gražaus įpakavimo. Moterys ypač mėgsta gražius daiktus ir mielas smulkmenas, todėl dovanos pakuotės tikrai nevertėtų pamiršti. Garantuoju, jog gražiai supakuota dovana dar ilgai džiugins moters širdį.