Personalizuoti telefonų dėklai

Atrodo tai yra tiesiog telefonų dėklai ir nėra ko daugiau iš jų norėti, pirma atėjusi į galvą mintis, nuo ko ir gimė ši idėja. Juk telefonų dėkliukai būna pilki, būna juodi, arba dar kokios spalvos, būna plastikiniai, silikoniniai ar guminiai. Kas keisčiausia, kad taip galvoja didžioji dalis mobiliųjų telefonų savininkų. Juk telefonų dėklai turi dažniausiai vieną pagrindinę užduotį – apsaugoti įrenginį nuo dūžio. Įvairios mintys kankino pora dienų, tada pradėjome galvoti apie tai, kad iš esmės na rūbai tinkamas pavyzdys, jų tikslas yra sušildyti / paslėpti mūsų nuogą kūną, bet pala…Juk jie dar būna ir stilingi. Tada ir gimė mintis – personalizuoti telefonų dėkliukai.Telefonų dėklai

Nuo šiol mes galvojame, kad jie juk irgi gali būti stilingi, gali atspindėti mūsų nuotaiką, gali ir perteikti emociją. Tai gal jau jie ir nebėra tiesiog telefonų priedai. Kuomet 2018 metais pasirodė mūsų pirmieji telefonų dėklai nemanėme, kad tai bus ilgalaikis projektas, nes tai buvo labai mažo biudžeto užsienio rinkai skirtas produktas. Dabar yra 2019 metai, o mes jau statome žingsnį į Lietuvos rinką. Esame tikri, kad mūsų sukaupta patirtis leis mums pasiūlyti aukščiausios kokybės stilingus, personalizuotus, o kas svarbiausia saugius telefonų dėkliukus jums! Iki susitikimo – coveris.lt

Saugus kūdikio miegas – pagrindinės taisyklės, kurių negalima ignoruoti

Šiandien, kai pasaulis pasiekiamas klavišo paspaudimo, o informacijos srautas – tiek teigiamos, tiek neigiamos braunasi per visus įrenginius – televizija, radijas, internetas telefone, darbo kompiuteryje ar namuose, būsimos bei esamos mamos turi tūkstantį kartų daugiau priežasčių nerimauti dėl visų galimų ar įsivaizduojamų grėsmių. Staigios kūdikių mirties sindromas (SKMS, anglų kalba – SIDS) yra vienas tų – begalinio naujų mamų nerimo šaltinių. Taip jau sudėliota žmogaus prigimtis, kad bijome to, ko nežinome arba to, ko negalime kontroliuoti, o SKMS – toks ir yra, apie jį informacijos pakankamai nedaug, mokslininkai, kad ir kiek tyrinėtų, tačiau negali atsakyti, kodėl sveiki kūdikiai, neturėję aiškių sutrikimų ar simptomų nustoja kvėpuoti miego metu.
Egzistuoja keletas hipotezių, siejančių anatominius pakitimus (širdies, smegenų) ar ilgalaikio psichoemocinio streso poveikį kūdikiui su sindromo pasireiškimu, tačiau realiai nė viena jų nėra pagrįsta ir moksliškai patvirtinta. Vis dėl to, analizuojant SKSM atvejus, gydytojai išskiria kūdikius, kuriems rizika būti ištiktiems SKSM didesnė: mažas gimimo svoris, gimimas iki 39 savaitės, mamos amžius iki 20 (kai kur nurodoma iki 17) metų, ankstesnis SKMS atvejis šeimoje, lytis (berniukai nuo SKSM miršta dažniau), mamos rūkymas, alkoholio, narkotinių medžiagų vartojimas, gimimas žiemos metu, rūkymas patalpose, kuriose miega kūdikis, miegojimas vienoje lovoje su tėvais.
Labai svarbu, kad mamos, nesijaudintų dėl mažylių miego, tačiau pasirūpintų vaikučio miego saugumu, susipažintų su saugaus miego taisyklėmis ir griežtai jų laikytųsi. Viena svarbiausių ir pagrindinių rekomendacijų – kūdikis turi būti migdomas ant nugaros. 1993 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose pradėta „Back to sleep“ kampanija, kurios metu mamos buvo raginamos guldyti mažylius ant nugaros. Manoma, kad ši priemonė kardinaliai padėjo sumažinti SKMS skaičių nuo 4700 kūdikių per metus, iki 2063 kūdikių 2000 metais. Paprastai statistika pateikiama skaičiais 1000 gyvų gimusių kūdikių: Anglijoje ir Velse – 0,31; Australijoje 0,84; Lietuvoje 0,3; Jungtinėse Amerikos Valstijose – 0,38, Japonijoje – 0,3, Olandijoje – 0,3. Turint omenyje, kad Lietuvoje kasmet gimsta apie 30 tūkstančių vaikų, SKMS ištinka 9 šeimas.
Pasaulyje skiriama ne mažai dėmesio šiam klausimui, renkami duomenys apie mirčių skaičių, analizuojamas kiekvienas atvejis, atliekamas didelis aiškinamasis ir mokomasis darbas su būsimomis ir naujomis mamomis. Lietuvoje tuo tarpu informacijos nėra pakankamai.
Žinoma, šiais laikais, kai išmanūs laikrodžiai skaičiuoja kiekvieną mūsų žingsnį bei širdies dūžį, šiuolaikinės technologijos turi ką pasiūlyti ir tėveliams, nerimaujantiems dėl SKMS – tai kūdkių kvėpavimo arba kūdikių judesio monitoriai. Pasaulyje pakankamai didelis gamintojų ir modelių pasirinkimas, tačiau nepamirškite vieno pagrindinio dalyko – joks monitorius neapsaugos Jūsų kūdikio nuo SKMS. Ne vis gamintojai tai akcentuoja, tačiau monitorius tik stebi kūdikio kvėpavimą, o ištikus nelaimei apie tai praneša. Taip, kai kurie jų turi ir prevencinį žadinimo mechanizmą, taip, kai kurie skleidžia pakankamai įkyrų garsą – informuoja tėvus apie pagalbos poreikį, tačiau visi tolimesni veiksmai, kurie privalo būti atlikti nedelsiant – kūdikio gaivinimas turi būti atlikti tėvų ir kuo skubiau. Kiekvienas tėtis, mama, vaiką prižiūrintis asmuo privalo labai tiksliai ir konkrečiai žinoti, kaip atlikti kūdikio gaivinimą – ir tai susiję ne tik su SKMS, tai aktualu ir daugeliu kitų atvejų – paspringimo, skendimo bei kt. Net ir žinantiems labai rekomenduotina periodiškai atnaujinti žinias – joks aprašymas, nesuteiks tiek informacijos, kaip vaizdo įrašai, kuriuos galima rasti viešojoje erdvėje pagal paiešką „kūdikio gaivinimas“ – patikėkite, geriau, kad tokių žinių neprireiktų niekuomet, tačiau jei kartais prireiktų – turite būti pasiruošę – tai gali padėti išgelbėti gyvybę. Jei vis tik nuspręsite įsigyti kvėpavimo ar judesio monitorių, būkite pasiruošę išleisti ne mažą sumą, taip pat nesitikėkite panaudojus jo parduoti antrinėje rinkoje – prekė neturi paklausos, nes yra skirta naudoti tik vienam vaikui, ypatingai atkreipkite dėmesį, kad gaminys būtų sertifikuotas – pageidautina, kad taip pat turėtų ir medicinos prietaiso statusą. Maža to, pirmomis kūdikio monitoriaus naudojimo dienomis, o kartais ir vėliau pasitaiko netikri „aliarmai“ – būkite pasiruošę patirti išgąstį. Tokia jau ta tėvystė – dėl visko gąsdintis, dėl visko nerimauti. Be abejonės, tik Jūs galite nuspręsti, ar šiandieninės inovacijos iš tiesų turi atrasti kelią į Jūsų šeimą, ar teikiama ramybė atperka visus pažangių technologijų trūkumus.
Kitaip nei kvėpavimo ar judesio monitoriai, saugaus miego taisyklių privalo būti laikomasi kiekvienuose namuose – ir besąlygiškai. Naujos mamos ne retai linkusios kūdikį apklostyti kaldrytėmis, paguldyti šalia meškutį ar medžiaginį migduką, patiesti marliuką (be jo mažylis juk neužmiega!). Net jei visuomet besąlygiškai pasikliaujame mamų nuojauta ir širdimi – saugiam kūdikio miegui tai negalioja – mamos privalo laikytis savo srities – neonatologų parengtų saugaus miego taisyklių. Šios taisyklės, beje, taip pat 100 proc. neapsaugo nuo SKMS (priešingu atveju, SKMS nebūtų toks grėsmingas ir bauginantis), tačiau yra prevencinės priemonės ir, kaip teigia neonatologai, padeda sumažinti SKMS riziką.

Pagrindinės saugaus miego rekomendacijos, kurių turėtų laikytis mamos, ar mažylį prižiūrintys asmenys:
• Kūdikis turi būti guldomas ant nugaros. Venkite guldyti ant šono ar ant pilvo, nebent tai būtų nurodyta gydytojo sprendimu.
• Vaiko kambarys turi būti reguliariai vėdinamas, o temperatūra neviršyti 20 ° C iki 8 savaičių amžiaus bei 18 ° C vyresniems kūdikiams.
• Miego metu vaikas turi galėti laisvai judinti rankas ir kojas. Dėl mažylio saugumo svarbu, kad jis turėtų galimybę pats keisti poziciją. Rekomenduotina migdyti kūdikį miegmaišyje – tuomet nereikia apklotų, mažylis neperkaista.
• Vaikas turi miegoti atskiroje lovelėje, tačiau lovelę rekomenduojama statyti tėvų miegamajame, kad galėtumėte padėti mažyliui, jei jam prireiks Jūsų pagalbos.
• Į vaikišką lovelę neturėtų būti dedamos pagalvės – jos gali tapti pavojaus šaltiniu mažylio kvėpavimui. Dėl tos pačios priežasties vaiko veidukas turi būti neuždengtas. Kūdikio lovelėje nepalikite žaislų, merliukų ir kitų daiktų, kuriais vaikas gali užsidengti veiduką ar apsivynioti kaklą.
• Vaikas turėtų miegoti ant kieto čiužinio, pritaikyto lovos dydžiui.
• Tarpai lovelėje neturi viršyti 8 cm – didesniuose tarpuose gali užstrigti vaiko galvelė.
• Jei įmanoma, vaikas turėtų būti maitinamas krūtimi – dauguma gydytojų mano, kad tai be galo svarbu, nes taip vystomi kvėpavimo įgūdžiai bei daro teigiamą įtaką visam vystymuisi.
• Jei įmanoma, stenkitės laikytis vaiko dienos rutinos: reguliarių miego ir maitinimo valandų. Ramybė ir nustatytas gyvenimo ritmas apsaugo vaiką nuo streso, kuris gali sukelti nepageidaujamas reakcijas.
• Jei vaikas nustojo verkti, patikrinkite, ar jis ramiai miega.
• Nė vienas gyvūnas neturi būti laikomas vaiko kambaryje.
• Kambaryje, kur vaikas būna ir miega, neturėtų būti rūkoma.
• Reguliariai duokite vaikui atsigerti, ypač vasarą, kai organizmas greičiau praranda skysčius.
• Nerūkykite, negerkite alkoholio ir nenaudokite narkotikų nėštumo metu.
• Vaistiniai preparatai, net tie, kurie yra parduodami be recepto, turėtų būti naudojami tik iš anksto pasikonsultavus su gydytoju.
• Periodiškai privalote lankytis su mažyliu pas šeimos gydytoją.

Saugokite savo mažylių miegą.

Parengta www.babybaby.lt aukščiausios kokybės prekės vaikams už mažiausią kainą: čiulptukas, lizdelis, miegmaišis, seilinukas, buteliukas visas kūdikio kraitelis, video auklė, kvėpavimo monitorius, prekės besilaukiančioms ir mamoms.

Apyrankės – ir grožiui, ir santykių tvirtumui pademonstruoti

Apyrankės nuo senų laikų yra nešiojamos siekiant pabrėžti gražias rankas, arba atitraukti aplinkinių žvilgsnį nuo kitų, mažiau patrauklių, kūno vietų ar aprangos detalių. Ilgą laiką šį papuošalą nešiojo tik moterys, tačiau dabar įprasta tendencija tapo tai, kad apyrankes nešioja ir vyrai, o kartais jas netgi susiderina su savo antrosiomis pusėmis.

Apyrankės vyrams nebėra kažkoks tabu. Save prisižiūrintys stipriosios lyties atstovai nevengia papuošalų. Juo labiau, kad šiais laikais apyrankių yra tikrai vyriškų. Platus apyrankių pasirinkimas yra iš akmens, odos ir įvairių metalų, netgi tauriųjų. Akmeninės apyrankės vyrų tarpe ko gero yra populiariausios ir šiais laikais išstūmusios auksines ar sidabrines grandinėles, kurios buvo populiarios preiš 20 metų. Apyrankės iš akmens atrodo kur kas geriau, vyriškiau bei tvirčiau. O svarbiausia – jos yra ir gerokai pigesnės. Žinoma, priklauso nuo to, kokį akmenį pasirinksite.

Tačiau vis dažniau galima pamatyti ir apyrankes poroms. Poros perka panašiai atrodančias apyrankes, tačiau adaptuotas vyrams ir moterims individualiai, kad pabrėžtų santykių tvirtumą. Tokios apyrankės irgi dažnai būna iš akmens. Kas geriau parodys kokie yra tvirti santykiai, jei ne milijonus metų menantis akmuo?

Taigi, apyrankės yra XXI amžiaus mados išsišokimas. Jas nešiojasi visi – jauni ir seni, vyrai ir moterys. Platus apyrankių iš skirtingų medžiagų pasirinkimas garantuoja unikalumą bei stilingumą.

Ką pamatyti Kopenhagoje?

Kopenhaga yra itin atviras miestas tiek kultūriniu, tiek ir bendravimo atžvilgiu. Žmonės čia mėgsta šypsotis, jie sveikinasi prasilenkdami gatvėse, o viso to priežastis – geras šalies pragyvenimo lygis ir gausybė pramogų miestuose.

Kopenhagoje patinkančių pramogų ras kiekvienas – tiek mėgstantis ramius pasivaikščiojimus muziejais, tiek ir dievinantys lėkimą žemyn amerikietiškais kalneliais. O jei norite sutaupyti pramogaudami – įsigykite specialią miesto nuolaidų kortelę, kuri dar žinoma kaip Kopenhagos kortelė. Nors iš pirmo žvilgsnio ji gali pasirodyti kaip nepigus malonumas, mat kainuoja virš 50 eurų parai ir 80 eurų – dviems, ji atsiperka itin greitai.

Pakanka aplankyti vos kelis populiarius muziejus ar pasinaudoti keletu Kopenhagoje teikiamų paslaugų ir kortelės turėtojas jau pradeda taupyti. Pripažinkime, Kopenhaga nėra pigus miestas ir pramogos čia kainuoja daug, tačiau ko vertas vien žinojimas, kad su Kopenhagos korteles viešasis transportas mieste nemokamas. Vien iš oro uosto į miesto centrą galėsite nuvykti nemokamai, jei turėsite kortelę.

Jei kyla klausimų, ką aplankyti Kopenhagoje turint kortelę, štai jums keletas pasiūlymų:

Pasiplaukiojimas miesto kanalais. Pradėkite savo pažintį su miestu nuo šios pramogos. Gidas jums smulkiai papasakos apie kiekvieną šalią kanalų įsikūrusį istorinį bei pramogų objektą. Ekskursijos metu galėsite susidaryti planą, ką iš jų norėtumėte aplankyti.

Apžvelgėt viską iš apačios? Metas pasižvalgyti iš viršaus. Užkilkite į apskritąjį bokštą, kuris yra ir seniausia veikianti observatorija. Bokštas įsikūręs Kopenhagos senamiestyje, tai iš jo viršūnės atsiveria įspūdingas vaizdas. Užkilimas su Kopenhagos kortele nemokamas.

Trokštate ekstremalių pramogų? Apsilankykite Tivoli pramogų parke, kuris įkvėpė garsųjį Woltą Disnėjų įkurti populiariuosius Disneilendo pramogų parkus.

Taip pat turint kortelę galite aplankyti nacionalinį muziejų, miesto akvariumą, planetariumą bei gausybę kitų turistus viliojančių objektų. Nemokamai.

PRP procedūra – natūralus odos atjauninimas

Nemaža dalis žmonių norinčių sugrąžinti savo veido odai jaunatvišką išvaizdą, vietoje chirurginių intervencijų bei cheminių preparatų, vis dažniau dairosi natūralių grožio procedūrų. Būtent PRP procedūra ir išsiskiria iš kitų tuo, kad ją atliekant naudojama visiškai natūrali medžiaga – paties paciento kraujas.

PPR procedūra taikoma kovojant su senstančios odos problemomis: norint išlyginti raukšles, atjauninti veido, kaklo, dekoltė, rankų odą, sustangrinti ją. Taip pat ši procedūra padeda atgaivinti pavargusią, išsausėjusią odą, suteikia jai skaistumo, gyvybingumo, suvienodina jos spalvą. PRP terapija taikoma norint pagreitinti žaizdų gijimą, gydyti randus po aknės ar sužeidimų, kovojant su plaukų slinkimu bei plikimu.

Prieš atliekant PRP procedūrą iš paciento venos yra paimamas nedidelis kiekis kraujo. Tada jis yra centrifuguojamas tam, kad trombocitais praturtina plazma būtų atskirta nuo raudonųjų kraujo kūnelių. Gautas trombocitų koncentratas plona adata yra suleidžiamas pacientui į odą. Trombocitų pagalba, ląstelės yra suaktyvinamos ir atjauninamos, skatinama kolageno gamyba. Procedūros metu naudojamoje plazmoje trombocitų kiekis yra kelis kartus didesnis nei paprastai būna kraujyje.

Tam, kad procedūros metu būtų sumažinamas jos skausmingumas, gydomos odos zonos yra patepamos vietiniu anestetiniu kremu. Procedūra užtrunka nuo 30 min. iki 60 min. Po procedūros galimas padidėjęs odos jautrumas, paraudimas, patinimas, nedidelių mėlynių susidarymas, tačiau šie požymiai yra laikini ir kelių dienų bėgyje išnyksta. Kadangi PRP terapija yra visiškai natūrali, nėra alerginių bei šalutinių reakcijų rizikos.

Rezultatai geriausiai pastebimi po 2-4 savaičių ir po to su laiku dar labiau išryškėja. Gydytojas pataria, kiek procedūrų reikės atlikti, norint pasiekti optimaliausius rezultatus, tačiau dažniausiai rekomenduojama atlikti 1-2 procedūras tarp kurių būtų 1-2 mėn. pertraukos. Po to dažniausiai pakanka 1-2 procedūrų per metus. PRP procedūra neatliekama nėščioms, maitinančioms moterims, sergantiems onkologinėmis, kraujo, autoimuninėmis ligomis, esant ūmiems ar lėtiniams odos uždegimams.

Sugrąžinkite savo veido odai stangrumą, elastingumą, jaunatvišką išvaizdą ir sveiką švytėjimą!

Domina PRP procedūra Kaune? Maloniai kviečiame apsilankyti Amber Esthetic klinikoje!

„Carbaline“ Namų Kvapai

„Carbaline“ Italijos bendrovė jau daugiau nei 40 metų kuria rankų darbo aukščiausios kokybės natūraliųjų esencijų namų kvapus.  Namų kvapai gaminami su dideliu entuziasmu ir įkvėpimu, įdedant dalelę širdies, išlaikant senąsias tradicijas bei atidžiai žvelgiant į ateitį.

„Carbaline“ namų kvapai, gaminami naudojant aukštos kokybės žaliavas, perteikia delikatumą, patvarumą, šviežumą bei originalumą. „Carbaline“ namų kvapai apgaubia intriga ir paslaptinga elegancija sklendžiant kvapų pasaulyje nuo saulėje sunokusių cirusinių vaisių iki egzotinių prieskonių, nuo lengvų gėlių aromatų iki subtilaus gintaro, nuo puikiosis vanilės iki prabangaus rafinuoto medžio aromato.

„Carbaline“ namų kvapai pateikiami stilinguose buteliukuose su ratango lazdelėmis. Ratango lazdelės leidžia namų kvapui jaukiai sklisti aplinkoje. Jų pagalba galima nustatyti namų kvapų intensyvumą bei naudojimo intervalą.  Norėdami intensyvesnio kvapo dedame daugiau lazdelių bei dažniau jas vartome.

„Carbaline“ namų kvapai yra puiki dovana mūsų artimiesiems, kolegoms ar verslo partneriams. Juos dovanodami vadovaujamės šūkiu- „Meilė yra geriausias gyvenimo kvapas.“

Mėgaukitės „Carbaline“ namų kvapais lietingą rudenį, šaltą žiemą, bundantį pavasarį ar saulėtą vasarą. Atraskite, išbandykite ir grįžkite dar ir dar…

Maloniai kviečiame aplankyti mūsų elektroninę parduotuvę url adresu: www.medikatus.lt

Kodėl danai yra laimingiausi pasaulyje?

Ar žinojote, kad Danija metai iš metų pripažįstama kaip viena iš laimingiausių valstybių pasaulyje, o kartais net ir pati laimingiausia? Kaip čia yra, kad dažnai vėjų ir lietaus skalaujama valstybė turi tiek daug laimingų gyventojų? Atsakymas – skandinaviška ramybė ir laisvesnis gyvenimo būdas.

Atvykus į Danijos sostinę Kopenhagą pirmiausiai į akis krenta gausus dviratininkų būrys. Dviratininkų čia pilna visur, jie turi gausybę privilegijų kelyje, kartais netgi daugiau, nei automobilių vairuotojai. Todėl jei Lietuvoje esame įpratę prieš kirsdami gatvę apsidairyti ar neatvažiuoja koks nors automobilis, Danijoje dar turime praleisti ir visą minią dviratininkų. Toks aktyvus gyvenimo būdas, kai visas susisiekimas su darbo vietomis, mokykla ir kitomis populiariomis įstaigomis vyksta dviračių, lemia geresnę Kopenhagos gyventojų sveikatos būklę. O kaip žinome – sveikas žmogus yra laimingas žmogus.

Danai taip pat mėgsta gausiai keliauti. Kopenhagos oro uostas yra seniausias Skandinavijoje ir vienas seniausių Europoje. Jis taip pat yra ir įspūdingo dydžio. Lietuviai su Danija irgi turi pavydėtinai gerą susisiekimą. Skrydžiai į sostinę vyksta iš visų trijų didžiųjų Lietuvos oro uostų. O skrydžiai iš Kauno į Kopenhagą yra itin pigūs ir vyksta kiekvieną dieną. Iš Kauno į Daniją skraidina Ryanair kompanijos lėktuvai, o iš Vilniaus bei Palangos – SAS oro linijos.

Danija taip pat garsėja kaip itin tolerantiška valstybė. Čia jau senai nebelikę homofobijos, o žmonės su negalia itin gerai integruojami į darbo rinką. Visos šios smulkmenos smarkiai prisideda prie tokio gero laimės indekso. Streso nebūvimas ir ramus darbų atlikimas lemia tai, kad Danijos gyventojai gali didžiuotis būdami vienais laimingiausių pasaulyje.

Plaukų šalinimas lazeriu: kokie privalumai?

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas dažnai tampa nuolatiniu, varginančiu bei laiką eikvojančiu rūpesčiu. Ši problema pasidaro dar aktualesnė šiltuoju metų laiku, kai rūbai tampa vis atviresni bei prasideda maudynių ir bikinių sezonas. Taip norėtųsi nesukti galvos dėl plaukelių skutimo, depiliacijų, plaukelių įauginėjimo, atsiradusių bėrimų ir t.t. Ir tai yra įmanoma! Plaukų šalinimas lazeriu padės pamiršti visus šiuos rūpesčius! Šiuo būdu plaukai gali būti šalinami visose kūno srityse: tiek veido srityje, tiek rankų, kojų srityse, bikini zonoje ir t.t.

Kokie plaukų šalinimo lazeriu privalumai?

  • Plaukelius skutant arba depiliuojant vašku ir pan. dažnai susiduriama su įauginėjančių plaukelių problema, atsiradusiais bėrimais. Dėl įauginėjančių plaukelių gali atsirasti žaizdelės, pūlinukai, gali būti sukeliamos infekcijos ar uždegimai. Plaukų šalinimas lazeriu padeda kovoti su šia problema, plaukeliai nustoja įauginėti, oda tampa gražesnė bei lygesnė.
  • Plaukelių šalinimas lazeriu nėra skausmingas ir nesukelia nemalonių pojūčiu. Kai kurie plaukų šalinimo metodai, tokie kaip depiliacija vašku, gali būti skausmingi ir vien pagalvojus apie vėl artėjančią procedūrą gali kilti negatyvios asociacijos. Atliekant lazerinę depiliaciją Jums tikrai nereikės kankintis, viskas, ką jausite, tai tik lengvas dilgčiojimas.
  • Po kiekvienos procedūros plaukeliai atauga vis plonesni, švelnesni, silpnesni bei mažiau pastebimi.
  • Jums nebereikės aukoti savo brangaus laiko nuolatinėms plaukų šalinimo procedūroms. Plaukų šalinimas namuose arba apsilankymai grožio salonuose gali atimti nemažai Jūsų asmeninio laiko. Plaukų šalinimas lazeriu leis Jums pamiršti apie dažnai kartojamą plaukelių šalinimą. Atlikus vos kelias procedūras, galėsite džiaugtis ilgai išliekančiais, puikiais rezultatais.

Amber Esthetic lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje atliekant plaukų šalinimą naudojamas naujausias Aleksandrito lazeris (2019 m.). Šis lazeris yra laikomas galingiausiu bei pažangiausiu lyginant su kitais plaukų šalinimo lazeriais. Procedūrą atlieka gydytoja-dermatologė, tad užtikrinama, kad procedūra bus saugi ir nepakenks Jūsų sveikatai.

Atlikite plaukų šalinimą lazeriu ir vienu rūpesčiu Jūsų kasdienybėje bus mažiau!

Domina plaukų šalinimas lazeriu Kaune? Maloniai kviečiame apsilankyti Amber Esthetic klinikoje ir įsitikinti šios procedūros efektyvumu bei privalumais!

Biorevitalizacija – gilus odos drėkinimas ir atjauninimas

Sveika ir išpuoselėta veido oda prideda patrauklumo tiek moterims, tiek vyrams. Švytinti ir lygi oda suteikia gyvybingumo, jaunatviškumo bei žavesio. Deja, ne visi gali tuo pasidžiaugti, o dar bėgantys metai palieka savo pėdsakus. Estetinė medicina dabar yra gerokai pažengusi ir siūlo įvairias procedūras, kurios be chirurginių intervencijų padeda susigrąžinti bei išsaugoti odos grožį ir jaunystę. Viena iš tokių plačiai taikomų procedūrų yra biorevitalizacija.

Biorevitalizacija yra saugus ir natūralus būdas atgaivinti odą ir atstatyti jos būklę. Procedūros metu į odos vidurinį sluoksnį suleidžiama hialurono rūgštis.  Hialurono rūgštis geba išlaikyti odą tinkamai sudrėkintą, tačiau, deja, jos kiekis organizme su laiku vis mažėja. Biorevitalizacija padeda atstatyti reikiamą hialurono rūgšties kiekį odoje. Ši procedūra puikiai tiks norintiems pristabdyti odos senėjimo procesus, pašalinti smulkias raukšleles, efektyviai sudrėkinti odą, atstatyti jos elastingumą bei stangrumą. Taip pat ji gali būti atliekama profilaktiškai, norint išlaikyti veido oda jaunatvišką ir gražią.

Procedūra yra pakankamai greita ir gali užtrukti nuo 30 iki 60 min. Gali būti atliekamas vietinis nuskausminimas, tad procedūros metu nepatirsite nemalonių pojūčių. Naudojant ploną adatą mikroinjekcijomis į vidurinį odos sluoksnį suleidžiamas preparatas. Po procedūros oda gali būti kiek paraudusi, tačiau tai išnyksta poros valandų bėgyje. Siekiant geriausio efekto rekomenduojama atlikti 3-4 procedūrų kursą su maždaug keturių savaičių pertraukomis. Vėliau norint palaikyti rezultatą rekomenduojamą biorevitalizaciją atlikti 1 – 2 kartus per metus. Procedūra atlieka gydytojas – dermatologas.

Biorevitalizacija taip pat puikiai tiks norint atgaivinti ir sudrėkinti išsausėjusią odą po žiemos arba vasaros, nes būtent tada odai reikalingas ypatingas dėmesys. Jokie kremai ar serumai nebus tokie efektyvūs kaip ši moderni procedūra. Odos būklės pagerėjimas pastebimas jau po pirmos procedūros. Oda yra giliai sudrėkinama, tad pasidaro stangresnė bei švytinti, sumažėja raukšlelės, pigmentinės dėmės, išlyginama veido spalva. Jūs džiaugsitės atjaunėjusia, sveika ir išpuoselėta veido oda!

Jeigu Jus domina biorevitalizacija Kaune, maloniai kviečiame apsilankyti Amber Esthetic estetinės dermatologijos klinikoje!

Čiulptukas – draugas ar priešas

Dar nė vienas vaikas negimė su čiulptuku lūpose ir daugelis skeptikų pasakytų, kad čiulptukas kenkia vaiko sąkandžiui, kenkia dantukams, kenkia įgūdžiui žįsti krūtį, kenkia sąmonei ir aplamai kenkia vaikui. Ne tik vaikui – kenkia mamai, močiutei ir seneliui, o labiausiai – tiems, kurie seniai nebeaugina vaikų, o patys užaugo su čiulptuku.

Vienok, mokslo žmonės nurodo, kad čiulptuko naudojimas padidina vidurinės ausies uždegimo riziką, kuri gerokai sumažėja, jei čiulptuko atsisakoma iki pirmo pusmečio. Atliktais tyrimais sąsajos tarp žindymo sunkumų ir čiulptuko naudojimo paneigtos, tačiau vis tik išlieka rekomendacijos kūdikiams, kurie yra tik gimę ir dar silpnai žindo krūtį, nesiūlyti čiulptuko iki vaikutis ims tinkamai žysti – maždaug iki pirmojo mėnesio (rekomendacija netaikoma mažyliams, kurie tinkamai ir noriai žindžia). Vienas pagrindinių argumentų – vaikai nenoriai atsisako čiulptuko, tačiau nepamirškite, kad vaikai be galo greitai vystosi ir vienus įpročius keičia kitais – pradeda sėdėti, ropoti, savarankiškai valgyti, todėl visame šiame maratone, siekiant išvengti didelių kovų rekomenduojama atsisveikinti su čiulptuku maždaug apie pirmąjį mažylio gimtadienį. Nepamirškite, kad atsisveikinti su įpročiu čiulpti kumštuką taip pat ne mažiau sudėtinga.

Pagrindinė priežastis, kodėl tėveliai nusprendžia mažyliui pasiūlyti čiulptuką – noras padėti mažyliui nusiraminti ir be abejonės, patiems bent šiek tiek pasiilsėti. Iš tiesų, įrodyta, kad čiulptuko čiulpimas ramina kūdikį, tačiau tai jokiu būdu nepakeičia maitinimo ar artumo poreikio. Būtina paminėti ir tai, kad remiantis atliktais tyrimais nustatytas tiesioginis ryšys tarp čiulptuko ir sumažėjusios staigios kūdikių mirties sindromo (SKMS, angl. SIDS) rizikos. Pažymėtina, kad čiulptukas neapsaugo nuo SKMS, tik sumažina jo riziką.

Tuo atveju, kai tėveliai nusprendžia pirmą kartą mažyliui pasiūlyti čiulptuką yra keletas svarbių aspektų, kurių būtina paisyti: nesiūlykite įkyriai – jei mažylis parodė, kad nenori čiulptuko, lukterkite – gal net keletą dienų, nesiūlykite mažyliui čiulptuko, kai kūdikis alkanas – ir nenaudokite čiulptuko vėliau maitinimo laikui atidėti. Rekomenduojama visuomet mažylį pirmiausia raminti prisilietimais, sūpavimais, artumu, kutuliais ar kitais Jūsų atrastais būdais, o čiulptuką siūlykite prieš miegą ar kai mažylis iš tiesų neramus. Atminkite, čiulptukas mažyliui – ne mama.

Ir pabaigai – visi mokslininkai, tetos ir kaimynai yra be galo patyrę, valdo neįtikėtinos gausos bei įvairovės šaltinių informaciją, bet mes, savo vaikų mamos ir tėčiai žinome geriausiai, kas tinka mūsų vaikams. O jei nežinome, tai jaučiame širdimi ❤️

Šaltinis – prekės kūdikiams ir vaikams www.babybaby.lt